Артикул: NSYCRN86300(SE)
Код виробника:: NSYCRN86300
КатегоріяКомпактний корпус
Номінальна висота шафи800 мм
Номінальна ширина шафи600 мм
Номінальна глибина шафи300 мм
Тип дверейЗвичайний
Опис монтажної платиБез монтажної пластини
Тип блокуванняЗамок з подвійним ригелем 3 мм